Nasze studia

Nasze studia

STUDIO NAGRAŃ

Reklama radiowa lub internetowa? Klip promocyjny? A może profesjonalnie nagrany wywiad lub wciągający podcast? Studio nagrań audio i wideo tworzone przez uznany duet producencki Voskovy to gwarancja, że Twój pomysł zostanie zrealizowany z dbałością o najdrobniejsze detale, tak by cieszył oczy i uszy najbardziej wymagających odbiorców. I to wszystko w budynku inkubatora przedsiębiorczości triQube.


Zapraszamy na stronę: https://www.voskovy.com/

Laboratorium motion capture

Motion capture, czyli przechwytywanie ruchu, to specjalna technika, którą stosuje się w m.in. filmach i grach komputerowych, polegająca na rejestrowaniu trójwymiarowych ruchów aktorów i zapisywaniu ich w formie cyfrowej. Dzięki niej można stworzyć realistyczne animacje i niezwykłe efekty. W triQube udostępniamy laboratorium motion capture, w którym dolnośląscy twór filmów i gier mogą skorzystać z najnowocześniejszego sprzętu pozwalającego „przechwycić” to, co nieuchwytne, i przenieść ruch na ekran.

Studio fotogrametrii

Druk 3D upowszechnił się tak bardzo, że niewielkie, tanie drukarki są już powszechnie dostępne do użytku osobistego. A gdyby tak móc wykonać dokładną kopię wybranego przedmiotu i wydrukować ją na profesjonalnej drukarce? Nic trudnego! Z pomocą przychodzi  studio fotogrametrii w triQube oraz współpraca z Centrum Druku 3D prowadzonym przez Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A. W studiu fotogrametrii obiekty są szczegółowo fotografowane z bardzo dużą dokładnością. Pozwala to stworzyć cyfrowy obraz przedmiotu, który następnie można modyfikować za pomocą specjalistycznego oprogramowania i wydrukować w Centrum Druku 3D.

Skip to content