Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Duża konferencja dla setki osób czy niewielkie spotkanie biznesowe w gronie ścisłego kierownictwa?

W Inkubatorze Przedsiębiorczości triQube oddajemy do dyspozycji aż 9 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. Korzystając z dostępnego na miejscu sprzętu multimedialnego, swoje wydarzenie zorganizujesz w nich na najwyższym poziomie.

W Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej wierzymy, że największą wartością i bogactwem Dolnego Śląska są przedsiębiorczy ludzie, którzy nie boją się brać swojej przyszłości we własne ręce. Nazwy sal w triQube nawiązują natomiast do bogactw naturalnych, z których słynie nasz region.

SALA GRANITOWA

Wykorzystywany w budownictwie granit występuje na Dolnym Śląsku w wielu pasmach górskich Sudetów. Buduj swoją pozycję na rynku i zdobywaj biznesowe szczyty, a potem pochwal się tym na konferencji w sali granitowej!

SALA MIEDZIANA

Największa z naszych sal – tak duża, jak złoża miedzi na Dolnym Śląsku. Zdoła pomieścić każdy z Twoich pomysłów, ale jest znacznie łatwiej dostępna niż złoża wydobywane przez górników – znajdująca się na parterze budynku sala miedziana idealnie nadaje się na najbardziej prestiżowe wydarzenia!

SALA CERAMICZNA

Ceramika bolesławiecka od wieków zachwyca swoimi wzorami, dając świadectwo niezwykłej tradycji ręcznego zdobienia. Pojedź do Bolesławca, by zobaczyć, dlaczego tamtejsze wyroby zachwycają od lat klientów z Polski i z zagranicy, a spotkanie z zagranicznym partnerem zorganizuj w sali ceramicznej!

SALA PORCELANOWA

Polska porcelana uznawana jest za jedną z najlepszych na świecie, a Dolny Śląsk ma długie tradycje jej wytwarzania. Zachwycić swoich gości elegancją i klasą można na dwa sposoby: podejmując ich w swoim biurze herbatą podaną w filiżankach z fabryki w Wałbrzychu lub Jaworzynie Śląskiej albo zapraszając ich na wydarzenie zorganizowane w sali porcelanowej.

SALA ZŁOTA

Ten cenny kruszec od wieków fascynował ludzi swoim niezwykłym blaskiem, a na Dolnym Śląsku dał nazwy kilku miejscowościom z górniczą przeszłością. Zabłyśnij przed swoimi słuchaczami w sali złotej!

SALA SREBRNA

Srebro kryje się pod ziemią w wielu miejscach na Dolnym Śląsku, często występując razem z miedzią. Jak wiadomo, mowa jest srebrem – czy może być zatem lepsze miejsce na wysłuchanie motywacyjnego mówcy, który zainspiruje nas do działania? Sala srebrna czeka na Ciebie!

SALA AGATOWA

Wielobarwny i zróżnicowany w swoich wzorach, ale zawsze wyjątkowy – taki jest agat. Zainspiruj się, koniecznie odwiedź Lwówek Śląski i festiwal Agatowe Lato, a wyjątkowe wydarzenia zorganizuj w naszej sali agatowej!

SALA KWARCOWA

Kwarc to jeden z najtwardszych minerałów występujących w przyrodzie – trzeba naprawdę sporo wysiłku, by go skruszyć. Twarde negocjacje zakończone sukcesem? Tylko w sali kwarcowej!

SALA SZAFIROWA

Szlachetny szafir, który zachwyca swoim niebieskim blaskiem, występuje rzadko, a w Polsce jest znajdowany wyłącznie na Dolnym Śląsku. Czy może być lepsze miejsce, by opowiedzieć o pomysłach biznesowych wychodzących z naszego regionu niż sala szafirowa?

Skip to content