Nasi najemcy

Nasi najemcy

Juka Pracownia Projektowa jest pracownią architektoniczną oraz konstrukcji budowlanych. Oferuje szeroko pojętą obsługę Inwestora zaczynając od konsultacji poprzez opracowywanie wielobranżowych projektów budynków i wnętrz.

Wykonujemy indywidualne projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze. W swoim portfolio mamy budynki mieszkalne, usługowe, magazynowe i przemysłowe. Wykonujemy projekty kompleksowo. Cechuje nas świeże podejście do projektowania, innowacyjność, wrażliwość na piękno oraz dbałość o każdy detal.

Dzięki pracy w technologii BIM, tworzeniu cyfrowych modeli 3d planowanej inwestycji Inwestor może obserwować jak podczas procesu projektowego zmienia się bryła budynku oraz szczegółowość prezentowanych rozwiązań. W swojej ofercie mamy spacer wokół projektowanego budynku zanim zostanie wybudowany, ponadto możliwość wejścia do jego środka i obejrzenia projektowanych wnętrz.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Augustyn

Anna Augustyn: radca prawny, historyk sztuki, IP/IT lawyer. 

W ramach swojej kancelarii specjalizuje się i świadczy kompleksowe usługi m.in. w prawie nowych technologii, kontraktach w IT, prawie własności intelektualnej, znakach towarowych i prawie autorskim. W ofercie Kancelarii znaleźć można również szkolenia stacjonarne/on-line (związane z praktycznymi zagadnieniami e-commerce czy zarządzania własnością intelektualną).
Usługi skierowane są do przedsiębiorców z różnych sektorów, w szczególności branży IT, kreatywnej i architektonicznej, jak i osób fizycznych. 
Szczegółowy opis profilu kancelarii znaleźć można na stronie www.augustyn.legal. Zapraszam do kontaktu!

WMpro Sp. z o.o.
WMpro zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych. Prowadzimy każdy etap procesu budowy, od planowania i przygotowania inwestycji, poprzez zarządzanie projektem, budową oraz prowadzeniem nadzoru budowlanego. Nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów, kierowników robót, kierowników budowy, kierowników projektu oraz inspektorów nadzoru. Celem naszej firmy jest jakościowa realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem, z uwzględnieniem założonych kosztów i ich optymalizacji.

Posiadamy doświadczenie zdobyte przy realizacjach inwestycji budowlanych dla polskich zagranicznych inwestorów w zakresie budownictwa kubaturowego – obiekty mieszkaniowe, hotelowe oraz biurowe. Realizujemy budowy obiektów nowoprojektowanych oraz remonty, przebudowy i rozbudowy obiektów istniejących.

Control System Grzegorz Kobuszewski

 

Firma Control System Grzegorz Kobuszewski specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Pierwszej Pomocy oraz Ochrony Przeciwpożarowej jako marka 4 HELP VR. 

Jesteśmy liderem w dziedzinie szkoleń związanych z pierwszą pomocą, bezpieczeństwem i ochroną przeciwpożarową, wykorzystując innowacyjne programy szkoleniowe. Nasza firma działa z pasją, tworząc unikalne szkolenia oparte na wirtualnej rzeczywistości. Szkolenia oferowane przez 4 HELP VR wykorzystują pełen potencjał wirtualnej rzeczywistości, umożliwiając efektywną naukę ratowania ludzkiego życia, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony przeciwpożarowej. Nasza oferta obejmuje szkolenia, które nie tylko dostarczają teoretycznej wiedzy, ale również umożliwiają praktyczne zastosowanie umiejętności w środowisku wirtualnym. Partnerom dostarczamy nasze, innowacyjne oprogramowanie, które podnosi jakość i atrakcyjność szkoleń, wykorzystując potencjał wirtualnej rzeczywistości. Jako firma specjalizująca się w szkoleniach, oferujemy kompleksowe szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ergonomii oraz pracy na wysokości. Nasza oferta obejmuje również organizację dni bezpieczeństwa w firmach oraz eventów. Świadczymy kompleksową obsługę BHP dla firm oraz przeprowadzamy audyty BHP. Główną misją naszej firmy jest podniesienie świadomości pracowników w zakresie bezpiecznej pracy, a także uświadamianie roli ratownictwa społecznego i konieczności udzielania pierwszej pomocy. Jesteśmy gotowi wspierać naszych klientów w zapewnieniu bezpiecznych warunków pracy oraz w rozwijaniu umiejętności związanych z ochroną życia.

MNICH i WOJEWODA Kancelaria Radców Prawnych sp.j

Udzielamy pomocy prawnej przedsiębiorcom. Jesteśmy radcami prawnymi i  mediatorami sądowymi. 

Dodatkowo prowadzimy szkolenia z zakresu negocjacji, technik wywierania wpływu, motywacji. 

Współpracujemy z prawnikami zagranicznymi i  wspomagamy w załatwianiu spraw prawnych za granicą (USA, Włochy, Wielka Brytania).

Road to Sport

Jesteśmy firmą międzynarodową, a dokładniej ekspertami w dziedzinie turystyki sportowej oraz organizacji imprez sportowych. Pomagamy spełniać marzenia ludziom, którzy chcą wstąpić na drogę do sportu i razem z nami przeżywać niezapomniane przygody.

Co nas wyróżnia? W naszej drużynie grają zawodnicy, których doświadczenie i praktyczne umiejętności pozwoliły na znakomicie ocenianą realizację największych wydarzeń sportowych. Wiele lat pracy w projektach w sporcie zawodowym i amatorskim czynią z nas idealnego partnera do współpracy. Naszym celem jest, aby pomóc Tobie osiągać własne cele. Kochamy sport pod każdą postacią i chcemy pokazywać jego najpiękniejsze oblicza. Pracujemy tylko z najlepszymi i wiarygodnymi partnerami z całego świata. Szeroka sieć naszych kontaktów obejmuje firmy, agentów i organizacje, które specjalizują się w różnych obszarach związanych ze sportem i turystyką.

Jesteśmy także odpowiedzialni społecznie. Od 2018 roku,  działamy non-profit jako fundacja, której celem jest wspieranie oraz upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, zwiększanie udziału dzieci i młodzieży w różnych dyscyplinach oraz integracja społeczeństwa za pomocą sportu. W ramach naszej Akademii Road to Sport prowadzimy zajęcia sportowe z różnych dyscyplin sportu oraz organizujemy obozy sportowo-rekreacyjne. 

Naszą misją jest także działalność edukacyjna skierowana do kadr trenerskich, zawodników oraz ich rodziców. Staramy się wspierać sportowców od strony mentalnej a także z zakresu zdrowego stylu życia oraz rozwijania różnych talentów. Stawiamy sobie za zadanie poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w popularyzacji aktywności fizycznej i sportu.

Oto my – Road to Sport – zapraszamy do kontaktu! 

Q2 Studio Sp. z o.o Sp. k.
Wrocławska pracownia projektowa Q2Studio powstała w 2002 roku. W okresie swojej ponad dwudziestoletniej działalności  zdobyła bogate doświadczenie w projektowaniu zarówno w kraju jak i za granicą. Q2 specjalizuje się w tworzeniu projektów hoteli, resortów oraz  budynków mieszkalnych i usługowych. Pracownia posiada także doświadczenie w planowaniu urbanistycznym oraz w designie wnętrz mieszkalnych, komercyjnych i biurowych. Projekty Q2Studio cechuje nowoczesne podejście do architektury, a oczekiwania inwestora oraz kontekst miejsca są zawsze punktem wyjścia w procesie twórczym pracowni. Dzięki pięćdziesięcioosobowemu zespołowi architektów, który łączy różne osobowości i wrażliwości estetyczne, pracownia tworzy zróżnicowane, innowacyjne i ponadprzeciętne  rozwiązania. Q2 jest zdobywcą wielu nagród oraz laureatem prestiżowych konkursów. W 2022 i 2023 roku w ramach konkursu „Hotelarskie Inwestycje Roku” pracownia zdobyła tytuł Architektonicznego Biura Roku.

RST Ventures For Earth Sp. z o.o. ASI SKA

Fundusz Venture Capital inwestujący w start-upy działające na rzecz inteligentniejszego społeczeństwa. Budujemy lokalny ekosystem firm technologicznych poprzez inwestycje kapitałowe i transfer wiedzy. Inwestujemy głównie w projekty software’owe działające w modelu SaaS lub marketplace.

Doradcy365

Marka Doradcy365 to uznaną ogólnopolska firma szkoleniowo-doradcza, działająca od ponad 20 lat. 

Doradcy365 jednoczą ekspertów i rozwijają kompetencje w różnych dziedzinach, które są nieodłącznym elementem codziennego funkcjonowania biznesu. Oferta firmy obejmuje wsparcie w obszarach takich jak: dotacje unijne, marketing, finansowanie, aspekty prawne, środowiskowe oraz kadrowe, pomagając klientom w prawidłowym wypełnianiu obowiązków administracyjnych i formalnych, a także tworząc warunki do sukcesywnego rozwoju ich firm.

Marka Doradcy365 nieustannie poszerza zakres oferowanych usług (obecnie oferuje ich ponad 700)  i doskonali swoje kompetencje, aby dostarczać klientom kompleksowe wsparcie. W ciągu ostatnich 20 lat przeszła od świadczenia usług jedynie finansowych do oferowania kompleksowych rozwiązań w obszarach prawnych, kadrowych, marketingowych, informatycznych, księgowych i podatkowych. Dzięki temu klienci mogą liczyć na szeroki wachlarz wsparcia, który będzie sukcesywnie poszerzany w zależności od rosnących potrzeb rynku.

Silos

Silos tworzy grupa ludzi kreatywnych z obszaru architektury, grafiki komputerowej oraz zagadnień AI. Łączymy dwa światy – jesteśmy odpowiedzialni za przygotowanie całego procesu projektowego od koncepcji do finalnego projektu architektonicznego w skali bez ograniczeń jak również przygotowujemy kompleksowe materiały graficzne/wizualizacje dla architektury lub produktu. Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu architektury, projektowania wnętrz, modelowania komputerowego 3D, wizualizacji i fotografii – wszystko po to, aby doskonale oddać klimat i charakter zagadnienia, nad którym pracujemy. Wykorzystujemy technologię AI dla kreacji graficznych oraz wsparcia w procesie projektowym i koncepcyjnym. Nasz zespół to architekci z uprawnieniami do projektowania bez ograniczeń, artyści 3D oraz programiści z obszaru AI.

MERCATON SP. Z O.O.
Usługi doradcze w zakresie zarządzania, finansów i relacji inwestorskich dla przedsiębiorstw. 

Jabłoński i Wspólnicy Kancelaria Restrukturyzacyjna Sp.z.o.o.
Jabłoński i Wspólnicy Kancelaria restrukturyzacyjna Sp.z.o.o. to kancelaria wyspecjalizowana w prowadzeniu postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Jej prezesem zarządu jest adwokat Mateusz Jabłoński, należący do nielicznego a zarazem elitarnego grona osób dzierżących tytuł adwokata i kwalifikowanego doradcy restrukturyzacyjnego, zaś zespół kancelarii tworzą adwokaci, radcowie prawni i aplikanci adwokaccy posiadający bardzo bogate doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców. Naszym celem jest wdrażanie celów wynikających z ratio legis, ustaw Prawo restrukturyzacyjne i Prawo upadłościowe, tj. zapewnienie ciągłości działania przedsiębiorstw Polskich przy słusznym zabezpieczeniu celów wierzycieli i Skarbu Państwa, a nade wszystko działanie zgodne z interesem ogółu obrotu gospodarczego. 

Jako nadzorca układu przeprowadziliśmy z sukcesem kilkadziesiąt postępowań o zatwierdzenie układu, jesteśmy również wyznaczani do funkcji nadzorców sądowych, zarządców w postępowaniach sanacyjnych i syndyków w postępowaniach upadłościowych. 

Misją naszej kancelarii jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Poziom ten osiągamy nie tylko dzięki bardzo dobremu przygotowaniu merytorycznemu, i wieloletniemu doświadczeniu w branży prawniczej i finansowej, ale przede wszystkim dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu całego naszego zespołu i indywidualnemu podejściu do każdego Klienta. W każdej z prowadzonych przypadków widzimy znacznie więcej niż sprawę gospodarczą. Naczelną motywacja dla naszej kancelarii jest chęć udzielenia długoterminowej pomocy przedsiębiorcy lub konsumentowi oraz tak przygotowane doradztwo prawne, które będzie formą edukacji na przyszłość, dzięki której nasi Klienci po wyjściu z problemów będą mogli stanąć na nogi i z sukcesem prowadzić swoje firmy.

YouEnglish

Nie uczymy latami, pracujemy bez zbędnej gramatyki i nudnych podręczników, stawiamy na żywą rozmowę i intensywny trening językowy. Staramy się uczyć tak, jak sami chcielibyśmy być uczeni – bezstresowo i na temat.  

Możesz uczyć się online lub w naszej szkole w triQube we Wrocławiu. 

Nasz flagowy kurs ODBLOKUJ SIĘ pomógł naprawdę wielu. Wiemy, jak uruchomić to, co już masz w głowie, więc nie bój się i zacznij szybko mówić po angielsku.   

Oprócz tego oferujemy przygotowanie do egzaminów (matura, 8 klasa, FCE, IELTS, CAE) oraz kursy innych języków obcych, także języka polskiego dla obcokrajowców.  

Mamy świetne, osobiście przez nas sprawdzone partnerskie szkoły językowe dla młodzieży i dorosłych w Hiszpanii, UK i USA, do których można jeździć przez cały rok. W lecie oferujemy dzieciom i młodzieży międzynarodowe obozy językowe za granicą w towarzystwie opiekunów z YouEnglish.  

Elpartners Sp. z o.o.

Elpartners zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie finansowania firm, ze szczególnym uwzględnieniem funduszy unijnych. Wspieramy przedsiębiorstwa w projektach inwestycyjnych, eksportowych, a przede wszystkim badawczo-rozwojowych. Pozyskujemy dofinansowania dla firm w całej Polsce. Wyróżnia nas kompleksowość i elastyczność w podejściu do każdego klienta.

Kadromierz Sp. z o.o.”

Kadromierz to oprogramowanie z kategorii rozwiązań Time & Attendance. Pomagamy firmom pracujących w systemie zmianowym usprawnić czynności administracyjne i zarządzanie personelem. Nasza platforma umożliwia planowanie, monitoring i ewidencje czasu pracy oraz optymalizację kosztów personelu i poprawę efektywności operacyjnej. Dzięki Kadromierzowi firmy mogą zrezygnować z tradycyjnych papierowych list obecności i arkuszy kalkulacyjnych, tworząc zintegrowane środowisko dla działu kadr, personelu i kierowników.

FORM.44

Form.44 to biuro architektoniczne z blisko 20 letnim doświadczeniem. Początkowo skoncentrowane na rynku wschodnim, wyspecjalizowało się w projektowaniu obiektów komercyjnych, takich jak centra handlowe, hotele, budynki biurowe i centra logistyczne, a także obiekty mieszkaniowe. Obecnie firma, poza swoją podstawową działalnością, skupia się na rozwijaniu dziedziny architektury ekologicznej, projektowaniu zrównoważonym zarówno budynków jak i wnętrz. Firma świadczy kompleksową obsługę projektową i doradczą na każdym etapie procesu inwestycyjnego dostosowując rozwiązania biznesowe i architektoniczne do indywidualnych potrzeb klientów.

INTELITAX Sp. z o.o.

Jesteśmy biurem rachunkowym oferującym kompleksową obsługę firm z zakresu rachunkowości, podatków, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Nasza oferta obejmuje: pełną księgowość, KPIR, ryczałt, rozliczenia kadrowe i płacowe, zakładanie działalności gospodarczej, ofertę współpracy kierujemy głównie do JDG, mikro i małych przedsiębiorców.

Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach, stale podnosimy swoje kwalifikacje, dzięki temu gwarantujemy precyzję i rzetelność rozliczeń.  

Detektonica Sp. z o.o.

DETEKTONICA Sp. z o.o. to podmiot, świadczący usługi w kilku obszarach branżowych:

DETEKTONICA Kancelaria Detektywistyczna – dochodzenia w sprawach rodzinnych, gospodarczych, karnych i cyberprzestępczości.

DETEKTONICA Security – licencjonowana i koncesjonowana ochrona osób i mienia.

DETEKTONICA Ochrona Osobista – licencjonowana i koncesjonowana ochrona osobista osób na eksponowanych stanowiskach oraz VIP (w ramach SUFO – Specjalistycznych Uzbrojonych Formacji Obronnych).

DETEKTONICA Inspekcje – inspekcje infrastruktury technicznej. m.in. profesjonalnymi dronami oraz kamerami termowizyjnymi. Usługi dla międzynarodowych podmiotów rynku OZE (w tym komercyjnych farm fotowoltaicznych i wiatrowych).

DETEKTONICA SKOSZONE.EU – karczujemy i kosimy farmy fotowoltaiczne oraz pozostałe tereny OZE. Obsługujemy podmioty miejskie, samorządowe i klientów indywidualnych w zakresie utrzymania trawników i obszarów parkowych.

Unisono Medica

Unisono Medica łączy w sobie zamiłowanie do medycyny, nowoczesnych technik terapeutycznych i chęci niesienia pomocy w trudnych sytuacjach zdrowotnych. Zespół tworzą pełni oddania, żądni wiedzy fizjoterapeuci, którzy z pasji specjalizują się w tematyce uroginekologicznej oraz fizjoterapii stomatologicznej i terapii stawów skroniowo-żuchwowych. Stale podnosząc swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach zapewniamy naszym pacjentom profesjonalną rehabilitację ukierunkowaną na indywidualne potrzeby. Organizujemy warsztaty, szkolenia dla specjalistów oraz również dla pacjentów.

ICT Future Sp. z o.o.

ICT Future Sp. z o.o. jest wrocławskim operatorem telekomunikacyjnym, integratorem usług sieciowych. We Wrocławiu i okolicach dysponujemy własną, redundantną siecią światłowodową. Projektujemy, budujemy i utrzymujemy sieci firmowe, serwerownie oraz zaawansowane środowiska wirtualne. Optymalizujemy technologie informacyjno-telekomunikacyjne. Umożliwiamy kolokację sprzętu oraz usług w chmurze w Data Center we Wrocławiu na poziomie niezawodności TIER 3. Szkolimy, edukujemy i budujemy świadomość bezpiecznego zachowania w sieci, Security Awareness. Wykonujemy testy i audyty penetracyjne, wprowadzamy zabezpieczenia sprzętowe, wdrażamy politykę bezpieczeństwa. Prowadzimy aktywny monitoring bezpieczeństwa zasobów klienta w trybie 24×7 zapewniając najbardziej zaawansowaną technologicznie usługę SOC – Security Operations Center, centrum dowodzenia zespołu specjalistów ds. bezpieczeństwa, odpowiedzialnych za ochronę organizacji przed cyberatakami. Dysponujemy własnymi zasobami adresacji IP PI. Posiadamy status LIR w RIPE, Regional Internet Registry for Europe, the Middle East and parts of Central Asia, (Réseaux IP Européens), co umożliwia nam kompleksową obsługę klientów z zakresie telekomunikacji i bezpieczeństwa IT.

Wokal Studio

Szkoła śpiewu emisji głosu i dykcji Wokal Studio to placówka edukacyjna, która skoncentrowana jest na kształceniu wokalistów w zakresie technik emisji głosu oraz precyzyjnej dykcji. Oferujemy kompleksowy program nauczania, który obejmuje szereg kluczowych elementów związanych z doskonaleniem umiejętności wokalnych.

Good One PR

Good One PR to agencja strategicznego zarządzania komunikacją, obecna na polskim rynku od 2009 roku. Siedziba główna firmy mieści się w Warszawie, natomiast oddział lokalny znajduje się we Wrocławiu. Wśród klientów agencji znajdują się zarówno polskie, jak i globalne marki z wielu branż, w tym m.in. FMCG, retail, e-commerce, zdrowie, turystyka, finanse czy usługi biznesowe. 

W ofercie agencji znajdują się m.in. działania z zakresu: PR produktowego, PR korporacyjnego, PR kryzysowego, employer brandingu, public affairs, SEO PR, content marketingu, CSR czy influencer marketingu. Good One PR z powodzeniem realizuje także premiery produktowe, kampanie crowdfundingowe czy eventy. 
Good One PR jest jedną z najlepiej ocenianych firm ze swojej branży według corocznego badania Kantar Polska. Agencja zdobyła też we wspomnianym rankingu tytuł Agencji PR 2022 roku. Realizowane przez Agencję projekty są nagradzane w konkursach Złote Spinacze oraz PR Wings. Reprezentanci agencji zdobyli także główną nagrodę w konkursie Young Creatives Cannes 2023. 

Biuro Nieruchomości Magiczne Miejsca

Biuro Nieruchomości Magiczne Miejsca powstało z naszej miłości do Wrocławia i pasji do nieruchomości. Wyróżnia nas profesjonalizm, zaangażowanie i jasne zasady współpracy. Łączymy ludzi z idealnymi miejscami, tworząc wyjątkowe historie i niezapomniane wspomnienia. Niezależnie od tego, czy szukasz nowego mieszkania, domu dla rodziny, chcesz zainwestować w nieruchomości, bądź sprzedać mieszkanie dom lub grunt, jesteśmy gotowi przyjść z pomocą. Nasze “Magiczne Miejsca” to nie tylko adresy, to przede wszystkim historie, które będziesz mógł pisać w tych wyjątkowych nieruchomościach. Sprzedamy Twoją nieruchomość, znajdziemy dla Ciebie magiczne miejsce – skontaktuj się!

Proformat – Strony internetowe i Pozycjonowanie

Proformat to agencja interaktywna specjalizująca się w projektowaniu stron internetowych, tworzeniu sklepów internetowych, oprogramowaniu na zamówienie, identyfikacji wizualnej, marketingu w Internecie oraz pozycjonowaniu. 

Do projektów podchodzimy kompleksowo: od doradztwa i analizy, poprzez produkcję materiałów cyfrowych, po promocję i marketing. 

Łączymy kompetencje miękkie i twarde, a dzięki szerokiej ofercie obsługujemy zarówno największe korporacje, urzędy jak i małe przedsiębiorstwa. 

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Ostrowska 

To butikowa kancelaria prawna specjalizująca się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców działających na rynku polskim i unijnym. Oferuje doradztwo przy wyborze formy działalności, przekształceniach, negocjacjach i obsłudze postępowań kontrolnych. Doradza w transakcjach, gdzie przedmiotem obrotu są nieruchomości. Kieruje swoje usługi także do organizacji pozarządowych, dbając o ich interesy w trzecim sektorze. Specjalizuje się w obszarach związanych z rynkiem żywności, suplementów diety, wyrobów medycznych i kosmetyków, dostarczając klientom wsparcie w dynamicznie zmieniającym się prawie – pomagając w realizacji celów biznesowych. Kancelaria stosuje strategię win-win, bazującą na dialogu, mediacjach i pozasądowym rozwiązywaniu konfliktów. Jednak, razie konieczności, jesteśmy gotowi reprezentować klientów przed sądem, zwłaszcza w sprawach gospodarczych i pracowniczych.

Vratislavia Software

Vratislavia Software jest producentem oprogramowania specjalizującym się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań technologicznych dla biznesu. Tworzymy dedykowane oprogramowanie, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Ponadto, świadczymy usługi konsultingowe oraz outsourcing IT zapewniając pełną opiekę nad projektami informatycznymi.

Oferujemy również profesjonalne usługi w zakresie wypożyczania pracowników IT i rekrutacji, z naciskiem na weryfikację technicznych umiejętności kandydatów. Posiadamy własną bazę talentów i oferujemy elastyczne rozwiązania w zakresie ich wypożyczania.
www.vratislavia.software

Kancelaria prawna LEGITIMATE 

Nowoczesne usługi prawne? Potrzymaj nam… kawę! 

Jesteśmy kancelarią prawną blisko Twojego biznesu. Mówimy zrozumiale o zawiłych kwestiach prawnych – wiemy jak ważne dla przedsiębiorcy jest świadome podejmowanie każdej  decyzji. Tworzymy relacje, jesteśmy dociekliwi - rozumiemy Twoje cele biznesowe i zmagania.

Wspieramy w rozwoju i skalowaniu biznesów, wyprzedzamy problemy prawne o kilka kroków. Bierzemy pod nasz parasol prawny cały Twój biznes od A do Z. 

Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze prawnej branży IT & e-commerce. Pomagamy prawnie startupom i projektom technologicznym. Wdrażamy systemy ochrony danych osobowych (RODO) i zasady cyberbezpieczeństwo (PsssT, chętnie zostaniemy Twoim IOD!). Rejestrujemy znaki towarowe, chronimy własność intelektualną i przemysłową. Piszemy i negocjujemy umowy, reprezentujemy w sporach sądowych. Zaproponujemy Ci optymalne opodatkowanie i formę prowadzenia biznesu.

Uwielbiamy tworzyć powtarzalne procedury prawne dla firm. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych technologii (dzięki temu Twoja faktura mniej waży!). Pracujemy w trybie zwinnym.

Porozmawiajmy prosto o prawie!

Ola Klamut Psychology

Gabinet psychologiczny 

W mojej prywatnej praktyce pomagam klientom indywidualnym poprzez sesje dostosowane do ich potrzeb i możliwości. Skupiam się na kwestiach związanych z samoregulacją, zwiększaniem świadomości ciała i umysłu oraz budowaniem odporności psychicznej. Jako terapeutka somatycznego uwalniania stresu, włączam do mojej pracy także sesje somatyczne.

>W biznesowym środowisku współpracuję z firmami, prowadząc warsztaty i szkolenia z zakresu zdrowia psychicznego w pracy oraz efektywnego przywództwa. Dodatkowo oferuję usługi konsultingowe w obszarze well-being w firmach, pomagając firmom tworzyć bardziej zdrowe i produktywne środowisko pracy.

Więcej informacji www.olaklamut.com

Dolnośląski Instytut Studiów Energetycznych

Dolnośląski Instytut Studiów Energetycznych z siedzibą we Wrocławiu, to jeden z najważniejszych polskich Think Tank’ów zajmujących się problemami transformacji energetycznej, bezpieczeństwa energetycznego, liberalizacji rynku gazu, zarządzania finansami przedsiębiorstw energetycznych oraz zagadnieniami efektywności projektów infrastrukturalnych w energetyce. DISE jest Fundacją skupiającą grupę doświadczonych ekspertów: praktyków gospodarczych, menadżerów z branży energetycznej i wydobywczej, a także przedstawicieli świata nauki. Zespół DISE przygotowuje na potrzeby administracji rządowej, samorządowej, organizacji pozarządowych oraz firm z branży energetycznej i wydobywczej analizy, opinie jak również ekspertyzy gospodarcze, ekonomiczne, prawne, geopolityczne i techniczne w zakresie energetyki i polityki paliwowej. Zapewnia też merytoryczne wsparcie dla polskich i unijnych parlamentarzystów. Dolnośląski Instytut Studiów Energetycznych prowadzi również działalność naukową, badawczą i oświatową, organizując między innymi wyjazdy studialne do najważniejszych obiektów z branży energetycznej i wydobywczej na świecie.

DISE aktywnie współpracuje pod kątem merytorycznym przy organizacji wielu kongresów oraz forów branż energetycznej, wydobywczej, paliwowej lub gazowej. Współpraca merytoryczna jest doskonałą formą wymiany wiedzy oraz doświadczeń. Dorobek naukowy ekspertów DISE pozwala na pracę przy organizowaniu oraz planowaniu merytorycznym agend konferencyjnych, przygotowywaniu licznych prezentacji oraz wystąpień.

Eksperci DISE cieszą się ogromnym zaufaniem i merytoryczną estymą, co pokazuje liczba wystąpień oraz dyskusji podczas kluczowych krajowych wydarzeń branżowych, które są powierzane im do moderacji lub prowadzenia.

ZenitSolar sp. z o.o.

Członkowie Zespołu ZenitSolar od przeszło 10 lat zajmują się rozwojem projektów OZE (fotowoltaika, magazyny energii, wodór). Nasz Zespół to inżynierowie, projektanci: elektrycy i konstruktorzy, kierownicy robót  budowlanych, prawnicy i ekonomiści. Dzięki interdyscyplinarnemu Zespołowi, doświadczeniu i szerokim kontaktom w dynamicznie rozwijającej się w Polsce i na Świecie branży odnawialnych źródeł energii zapewniamy kompleksową obsługę całego procesu inwestycyjnego.

Prowadzimy też specjalistyczne doradztwo inwestycyjne w zakresie aktywów OZE (techniczne due diligence, studia wykonalności, analizy techniczne i prawne).

Naszymi klientami są spółki prywatne, spółki skarbu państwa, gminy (jednostki samorządu terytorialnego), fundusze inwestycyjne oraz osoby fizyczne. 

Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenie naszego zespołu w branży odnawialnych źródeł energii, a w szczególności fotowoltaiki, jesteśmy w stanie stawić czoła największym wyzwaniom i współpracować z najbardziej wymagającymi kontrahentami.

Stowarzyszenie EUROPA FORUM

EUROPA FORUM to dynamiczna organizacja założona w 2003 roku, mająca swe korzenie w dawnym kole gospodarczym przy Konsulacie Generalnym Republiki Federalnej Niemiec we Wrocławiu. Jej celem jest integracja niemieckich, polskich i innych europejskich firm z Dolnego Śląska i okolic, tworząc rozbudowaną sieć powiązań.

EUROPA FORUM jest stworzenie doskonałego miejsca, w którym europejscy przedsiębiorcy mogą dzielić się doświadczeniami oraz nawiązywać nowe, owocne kontakty. Organizacja inicjuje i koordynuje różnorodne wydarzenia we Wrocławiu, a jej regularne comiesięczne spotkania zyskały uznanie jako jedne z najbardziej popularnych Business Mixerów w środowisku polsko-niemieckim.

Spotkania te, oparte na inspirujących wykładach i panelowych dyskusjach, koncentrują się na bieżących tematach gospodarczych, społecznych, kulturalnych i naukowych. Tworzą one wyjątkową platformę do wymiany know-how, doświadczeń i cennych kontaktów biznesowych. Stanowią nie tylko okazję do poszerzenia horyzontów, ale także doskonałą szansę na budowanie trwałych relacji zarówno w sferze biznesowej, jak i osobistej.

Przystępując do Europa Forum, firmy członkowskie nie tylko uczestniczą aktywnie w różnorodnych inicjatywach, lecz także promują swoją działalność i rozwijają potencjał współpracy wśród międzynarodowych przedsiębiorstw na Dolnym Śląsku.

Skip to content