Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku – oddaj głos na Inkubator Przedsiębiorczości triQube!


Z wielką radością pragniemy ogłosić, że nasz projekt budowlany, Inkubator Przedsiębiorczości triQube, został zauważony przez Jury Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w! To niezwykłe wyróżnienie dla całego zespołu, który ciężko pracował, aby stworzyć coś unikalnego, inspirującego, a jednocześnie spełniającego wysokie standardy jakości i estetyki.

Jest to już 28. edycja ogólnokrajowego konkursu budowlanego dla inwestorów, firm wykonawczych i architektonicznych, który wyróżnia, nagradza i promuje modernizacje budowlane oraz nowe obiekty. Celem konkursu jest promocja i wyróżnienie najlepszych projektów budowlanych, które wyróżniają się szczególnymi walorami. Konkurs odbywa się w dwóch głównych kategoriach: Obiekty Nowe oraz Obiekty Modernizowane, obejmując takie dziedziny jak ochrona środowiska, inżynieria przemysłowa, tereny zielone, rewitalizacja przestrzeni miejskich, drogi i mosty, obiekty kultury, sportu i rekreacji, edukacji, obiekty przyjazne zwierzętom, obiekty zabytkowe, sakralne, elewacje i termorenowacje, obiekty hotelarsko-turystyczne, najciekawsze adaptacje i aranżacje wnętrz oraz kategoria “małe jest piękne”, która podkreśla rolę małych projektów o znaczeniu proporcjonalnym do skali gminy, ale niezwykle funkcjonalnych i często przewyższających standardy wysokobudżetowych inwestycji.

Teraz prosimy o Państwa wsparcie! Zachęcamy do oddania swojego głosu na nasz projekt. Wystarczy kliknąć poniższy link i postępować zgodnie z instrukcjami.

Z góry dziękujemy za Państwa głosy! Wasze wsparcie jest dla nas niezmiernie ważne i pomoże nam zdobyć to prestiżowe wyróżnienie.

Inkubator Przedsiębiorczości triQube Wrocław – Modernizacja Roku

Skip to content